Kariera

Marketing Sales Manager (Automotive)

Cały Etat Brodnica (woj. Kujawsko-Pomorskie)

    Dane personalne

    Załącznik

    Nie wybrano pliku
    Informacja o polityce prywatności i RODO*
    * Pole wymagane

    Twoja aplikacja została wysłana

    Dziękujemy za zainteresowanie Grupą Wasiak.

    Miejsce Pracy: Brodnica (woj. Kujawsko-Pomorskie)

    Wasiak s.a.

    Wasiak S.A. z siedzibą w Brodnicy wchodzi w skład Grupy Wasiak. Spółka zaopatruje przemysł
    samochodowy w elementy z blachy i kompletne podzespoły tłoczone oraz spawane. Wydajne procesy
    zarządcze, produkcyjne oraz technologiczne zapewniają Spółce konkurencyjność na europejskim rynku
    dostawców części w branży samochodowej. Dzięki konsekwentnie budowanej i realizowanej strategii
    rozwoju nasze produkty od lat znajdują zastosowanie jako komponenty wielu znanych marek.

    Zakres obowiązków:

    • bieżąca współpraca z Zarządem Spółki
    • zarządzanie obszarem kontaktu z Klientami zagranicznymi
    • realizacja polityki handlowej i marketingowej Spółki
    • udział w negocjowaniu kontraktów handlowych
    • analiza rynku, poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
    • udział w projektach optymalizacyjnych

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • biegła znajomość języka angielskiego , znajomość języka niemieckiego mile widziana
    • min. 3 lata doświadczenie w realizacji projektów w branży OEM Automotive
    • rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • umiejętność podejmowania korzystnych decyzji biznesowych
    • dobra organizacja pracy własnej
    • kreatywność, dyspozycyjność i umiejętność negocjacji
    • gotowość do wyjazdów zagranicznych

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do umiejętności
    • możliwość podnoszenia kompetencji
    • wsparcie doświadczonej kadry
    • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznej, obdarzonej wyjątkowym zaufaniem Klientów spółce
    • benefity: telefon, samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, miejsce parkingowe,
    • elastyczny czas i tryb pracy

    Zgłoszenia (CV) wraz z zaznaczeniem w temacie wiadomości  Marketing Sales Manager (Automotive)

    Nie znalazłeś swojej wymarzonej pracy?

    Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki.

    Zostaw swoje CV

      Napisz do nas

      Oddział

      Załącznik

      Ustawienia prywatności

      Wymagane

      Języki

      wp-wpml_current_language,wp-wpml_current_admin_language_{hash},_icl_visitor_lang_js, wpml_browser_redirect_test