Kariera

Specjalista ds. Jakości

Cały Etat Brodnica (woj. Kujawsko-Pomorskie)

    Dane personalne

    Załącznik

    Nie wybrano pliku
    Informacja o polityce prywatności i RODO*
    * Pole wymagane

    Twoja aplikacja została wysłana

    Dziękujemy za zainteresowanie Grupą Wasiak.

    Miejsce Pracy: Brodnica (woj. Kujawsko-Pomorskie)

    Wasiak s.a.

    Wasiak S.A. z siedzibą w Brodnicy należąca do Wasiak Gruppe, dzięki inwestycjom w rozwój
    nowoczesnych technologii, jest bardzo dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem.
    To konkurencyjny i przyszłościowy partner dla wymagających klientów z branży automitve. Zarówno
    innowacyjność, zakres możliwości produkcyjno-technologicznych, jak i wyspecjalizowany personel
    przyczyniają się do wysokiej jakości wyrobów wytwarzanych na rynki europejskie.
    Oferta skierowana jest do osób ambitnych i operatywnych, nastawionych na osiąganie nowych celów,
    poprawianie wyników i podejmowanie wyzwań w prężnym środowisku pracy.

    Zakres obowiązków:

    • Kalibrowanie przyrządów pomiarowych, wystawianie świadectw potwierdzających wzorcowanie
    • Analiza statystyczna (SPC) i sytemu pomiarowego (MSA)
    • Odbiór materiałów, detali, podzespołów i wyrobów gotowych w oparciu o wymagania określone w specyfikacjach technicznych i konstrukcyjnych
    • Przeprowadzanie wewnętrznych badań na materiałach (skład materiału, wytrzymałościowe, metalograficzne w tym mikro i makrografia połączeń spawanych)
    • Analiza przyczyn problemów i skuteczne poszukiwanie rozwiązań
    • Przeprowadzenie wewnętrznych audytów jakościowych
    • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników jakościowych
    • Współpracy z innymi działami w zakresie poprawy jakości

    Nasze wymagania:

    • Minimum rocznego doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży motoryzacyjnej jest dodatkowym atutem)
    • Wykształcenia min. średniego technicznego
    • Umiejętności interpretacji rysunku technicznego
    • Zdolności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
    • Znajomości narzędzi zarządzania jakością: FMEA, PPAP, 8D, Control Plan
    • Dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego oraz pakietu MS Office
    • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
    • Samodzielności w rozwiązywaniu problemów
    • Dodatkowym atutem rekrutacyjnym będzie znajomości procesów tłoczenia, spawania, wiedza w zakresie jakościowych standardów przemysłu motoryzacyjnego – normy IATF 16949, VDA 6.3 oraz 6.5

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Szkolenia wdrożeniowe oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Praca w międzynarodowym środowisku przy użyciu najnowszych technologii
    • Ubezpieczenie na życie

    Zgłoszenia (CV) wraz z zaznaczeniem w temacie wiadomości  Specjalista ds. Jakości

    Nie znalazłeś swojej wymarzonej pracy?

    Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki.

    Zostaw swoje CV

      Napisz do nas

      Oddział

      Załącznik

      Ustawienia prywatności

      Wymagane

      Języki

      wp-wpml_current_language,wp-wpml_current_admin_language_{hash},_icl_visitor_lang_js, wpml_browser_redirect_test